Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Зорін О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Зорін О. П. 
Вплив абразиву на параметри ультразвукової розмірної обробки / О. П. Зорін // Вісн. Житомир. інж.-технол. ін-ту. Техн. науки. - 1999. - № 9 . - С. 92-93. - укp.

Розглянуто вплив зернистості абразиву на показники якості поверхонь, які обробляють методом ультразвукової розмірної обробки.


Індекс рубрикатора НБУВ: М772.02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69027 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Палагін В. В. 
Комп'ютерне моделювання системи обробки шумових сигналів на фоні негаусових завад / В. В. Палагін, О. А. Палагіна, О. С. Зорін // Мат. та комп'ютер. моделювання. Сер. Техн. науки. - 2017. - Вип. 16. - С. 104-113. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Проведено моделювання системи зв'язку з застосуванням шумових сигналів за модуляції параметрів негаусових випадкових процесів. Синтезовано алгоритми обробки шумових сигналів у разі застосування поліноміальних розв'язувальних правил, оптимальних за моментним критерієм якості верхніх границь ймовірності помилок. Запропоновано нові математичні моделі шумових сигналів, розроблено методи та алгоритми їх обробки. Проведено моделювання системи зв'язку у віртуальному середовищі Simulink, надано аналіз одержаних результатів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З841-017

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73557:Техн.н. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Палагін Д. В. 
Метод фільтрації імпульсних шумів на відеозображеннях / Д. В. Палагін, О. А. Палагіна, В. В. Палагін, О. С. Зорін, О. О. Гожий // Інформатика та мат. методи в моделюванні. - 2021. - 11, № 4. - С. 303-315. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

В процесі формування та передачі зображень по каналам зв'язку вони піддаються впливу різних видів завад, що в ряді випадків призводить до погіршення візуальної якості і втрати ділянок зображень. Зменшення таких дефектів є актуальним завданням в багатьох прикладних задачах при фільтрації та відновленні даних. Досліджено методи та технології відновлення даних в задачах фільтрації цифрових зображень, що дало можливість сформулювати основні напрямки покращення процесів відновлення даних без погіршення їх якості. Роботу присвячено підвищенню ефективності фільтрації зображень при розробці нового методу найменших кінцевих різниць та створенню інтерактивного веб-сервісу його реалізації. Під час розробки методу було використано фізико-математичне трактування відновлення цифрових зображень при взаємодії з адитивними імпульсними шумами, застосована модель градієнтного аналізу при використанні кінцевих різниць піксельних значень зображень. Запропонований алгоритм використано для відновлення тестових зображень, проведено аналіз цифрової обробки у порівняння з іншими відомими методами за допомогою кількісних та якісних характеристик. Перевагою запропонованих рішень реалізації нового методу відновлення даних є розробка інтернет-сервісу, який характеризується простотою практичної реалізації та високою якістю фільтрації у порівнянні з потужними, але складним для реалізації системами обробки зображень.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100666 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського